| robertaaa a întrebat:

As vrea sa-mi fac niste suvite verzi, dar fara albastru de metil (m-am saturat sa fiu verde pe gat, pe frunte si maini cand ma fac). Iar la salon e cam scump pentru "cornitele" mele. Si decat sa ma faca si mie sa nu-mi placa x_X... De unde pot sa-mi cumpar vopsea verde?

5 răspunsuri:
| glamour a răspuns:

De pe internet sau dintr-un supermarket. Si nu ai mai fi verde peste tot daca inainte sa incepi sa iti faci suvite ai folosi niste manusi chirurgicale si suvita pe care o vopsesti ai pune-o pe o fasie de staniol si ai murdarii decat staniolul cand ai pulveriza si atat.

| loveinshadow a răspuns:

Din supermarket sau un salon dar daca nu vrei sa fie semi permanent sau decat o petrecere ceva poti folosi spray pentru par care se gaseste tot la supermarket...ai grija cum le aplici(gasesti si pe net)

| saria a răspuns:

Ia incearca cateva extensi colorate,de la chinezi sau de pe net, ti le recomand cele cu microring sau cu agrafe.le poti rearanza, refolosi ...succes

| Alexaandra_3541 a răspuns:

POi Robertha` poti sa -ti cumperi Decobez`! sa te decolorezi si apoi cumperi vopsrea verdewinking pup

| BlueButterfly1970 a răspuns:

Hey, buna! Asculta`ma pe mine : nu iti lua prostioare din magazine online ca iti ajung acasa vai si amar, stricate x_X Eu de obicei ma duc la un magazin cu multe multe cosmetice si acolo gasesc vopsea de care imi trebuie...Am avut suvite pana acum roz verde si rosu rosuwinking Ascultama sunt experta in domeniul acesta incearca la mai multe magazine si sigurat o sa gasesti.Nu te risca de pe netwinking Funditaa?:*