| Vampire_9682 a întrebat:

Exista vopsea albastra in frizerii? Ca as vrea niste suvite, fara albastru de metil. Sau niste culori de genul?

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Prin magazine n-am văzut, eu îmi iau vopseaua de pe net http://www.gotica.ro/......-Blue.html Ajunge destul de repede, e şi preţul ok pentru România... singura problemă e că unele culori nu durează prea mult -_- Încearcă să-ţi iei Atlantic sau Midnight Blue dacă vrei să stea în păr, Lagoon Blue nici măcar nu se prinde dacă nu ai părul decolorat până la alb (dar iese un bleu adorabil pe păr aproape alb :3 )

| beAuTY_6320 a răspuns:

Sigur ca exista happyla salon sunt culorile pe care tu ti le doresti