| licurici13 a întrebat:

Heii! As vrea si eu sa-mi iau o pereche de Vans(off the wall), doar ca nu stiu unde as putea gasi.(Sunt din Bucuresti).Am fost si in Unirea si nu aveau decat Globe si alte modele de Vans, care nu mi-au placut.Cum am mai spus in cealalta intrebare, as vrea modelul acesta. http://images.sodahead.com/polls/000259569/polls_red_van _3331_384771_answer_3_xlarge.jpeg

P.S:Ma intereseaza magazinele din Bucuresti, nu vreau sa cumpar online, sau ceva.

Astept raspunsurile.

2 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Ai incercat la Baneasa sau la Afi?

| licurici13 explică (pentru Elvina):

Nu, dar o sa am duc. Oricum, multumesc.