| xTheCristalls a întrebat:

Heii!
Ati putea sa imi dati niste idei de tunsori (Pt Par Lung). vreau sa ma tund si nu stiu in ce fel....Am parul lung..Cam de 40 cm lungime...momentan sunt tunsa mai scurt in spate si mai lung in fata ( Diferenta mica cam de 2, 3 cm)
Cel mai bun Raspuns Fundaaa

Răspuns Câştigător
| JustDoIT11 a răspuns:

Nu te tunde mai scurt. o sa regreti foarte mult, ca si mine. eu aveam parul ff lung si m-am tuns scurt si imi sta groazic, plang incontinuu ..scuze ca nu ti-am raspuns la intrebarea ta, dar vei realiza abia dupa ce te tunzi ce important e sa ai par lung.

7 răspunsuri:
| Alissa11 a răspuns:

Daca esti blonda nu iti va sta bine cu breton, daca esti bruneta iti va sta foarte bine cu breton... Daca ai parul drept si lung tunde-te in scari si daca ai parul cret doar scurteazal ca iti va sta foarte bine! FUNDITA?

| StephyMonster a răspuns:

In scari sau filat. Poti sa te inspiri de la Selena Gomez, daca ai fata rotunda ca ea iti va sta foarte bine tunsa scurt cam pana la gat.Asa sunt tunsa eu, aveam parul lung si nu imi pare rau deloc. Daca ai avut tot timpul parul lung nu iti va parea rau cand te vei tunde scurt dar daca acum e prima oara cand il ai lung iti sugerez sa te tunzi filat, in scari etc. doar sa nu ii iei foarte mult din lungime.SI pt.breton,daca esti bruneta/satena poti sa iti faci breton drept cam peste sprancene sau poti sa il faci mai filat.Du-te si intreaba coafez ea iti va spune ce tunsoare ti se va potrivi happy

| deutzadia a răspuns:

Am mai gasit cateva:Incepand de aici http://adf.ly/AE31f gasesti 1000 de video-uri pe margine,
Http://www.youtube.com/watch?v=lOmCyjsC2mw&feature=fvwrel siinplu si usoor http://www.youtube.com/watch?v=1uZ1XUoth6g...
Funda?

| xTheCristalls explică (pentru deutzadia):

Ms.Dar astea`s coafuri..nu tunsori.dar oricum mersi happy

| deutzadia a răspuns:

Pai la suvite poti sa.ti faci verzi albastre, la saten de potriveste si roz, mov(cu mov e ff fain am incercat). Bafta FUNDA?:**

| xTheCristalls explică:

Si app... Vreau sa mai specific ca as vrea sa imi fac Breton.Voi ce ziceti..sa imi fac sau nu? Si daca` sa imi fac cum sa fie? Vreau idei...
Si inca ceva. Vreau sa imi fac si suvite.dar ce culoare merge daca` am Parul Saten ( Culoarea alunei ) si lung, Ochii Verzi - Caprui si tenul normal...Plsss..Dau funda