| xTheCristalls a întrebat:

Heii TPU!
M-am tuns acum 1 Luna si acum am parul lung cam de 45 de CM Si as vrea sa ma tund din nou, oricum va trebuii sa tai varfurile si as vrea sa il filez sau in scari si sa imi fac suvite rosii sau albastre, ati putea sa imi dati niste idei de tunsori pentru parul lung? eu acum il am mai scurt in spate si mai lung in fata, nu mare dfiferenta, 1 Cm! Sunt satena cu ochii verzi - caprui.

Cel mai bun Raspuns fundawinking!

2 răspunsuri:
| ArinaWolf a răspuns:

Haha,par lung si saten ca al meu, ochi verzi ca ai mei(doar ca ai mei se fac albastrii sau negrii)
la parul lung e frumos sa ai breton zic eu.
Adica poti sa incerci un breton "la linia ochilor" sau un breton"stramb" sau un breton mai "profi".
si la un par lung nu prea ai ce mari tunsori sa-i faci...cel mai bine e sa te tunzi in scari!
Apropo am avut si eu 4 suvite rosii+bretonul si arata foarte misto.
In orice caz, daca ai parul lung e misto sa iti faci impletituri mai complicate pentru ca arata foarte tare!
Sper ca te-am ajutat! Succes! happy

| IulianaMG a răspuns:

Buna! Eu zic sa iti faci parul in scari! Daca te vopsesti blonda sa iti faci suvite rosii iar daa te vopsesti bruneta suvite roze!