| Miroiu_Alexandra_1990 a întrebat:

Heii! Batonul corector de la Oriflame chiar are efect asupra acneei, punctelor negre? Vreau un raspuns de la cineva care l-a incercat happy

Multumesc!

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu am auzit cine stie ce pareri extraordinare despre el, eu iti recomand insa o crema foarte buna pentu cosuri, Ivatherm Akne-Syt, uite aici un review despre ea:
http://polly-lena.blogspot.ro/2013/01/review-ivatherm-akne-syt.html

| anutza a răspuns:

Incearca ma bine produsele Pure skin sa cele cu ceai verde

| anka a răspuns:

Batonul corector se foloseste ca sa acopere urmele lasate de acnee. Dupa ce ai scos cosul batonul ajuta la uniformizare si usuca locul.

| HimoSsa a răspuns:

Eu l-am incercat insa nu te-as sfatui sa til procuri, cind acopera urmele lasate de acnee devine deja prea daunator pielii o face atit de uscate incit greu isi poate reveni.happy

| Sabs28 a răspuns:

Frectie. Incearca mersul la dermatolog si tratamente la cosmeticiana.