| camiitsu a întrebat:

Heii buna, am pus multe intrebari de genu': cum sa fac si eu odata picioarele mai groase? genoflexiuni nu?happy vreau sa mi se ingroase si fesele si gambele, dar nu ca sportivii aia, sa se cunoasca ff mult muschii, doar sa se mai ingroase piciorul:!

4 răspunsuri:
| AdySnaP a răspuns:

Daca arati ca in avatar mama esti de nota 11 arati beton nu vad ce e in neregula cu tine decat ca poza sa sucit in fata ta.

| danceisme a răspuns:

Genoflexiuni,2 kg in plus si alergat 5 minute pe zi.

| StefanNumeDeCod a răspuns:

Pai poti manca mai mult si poate un pic de miscare pe zi. funda!