| cireshika a întrebat:

Hey! salut vreau sa slabesc.eu arat bine, adica nu am burta nu am bratele groase dar picioarele ele ma dispera gambele nu sunt nici ele grase dar incepand de la genunchi in sus sunt cam grasa. puteti sa ma >ajutati?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Buna

Sunt o serie de exrecitii foarte folositoare atat piciorului cat si fundului.
Si mie mi se intampla sa mi se ingrase piciorul si dupa o saptamana de exercitii facute zilnic reusesc sa-mi subtiez fundul si picioare :

http://www.youtube.com/watch?v=hTQCKDIq9U8

Numai bine!
pa, pa

| cireshika explică (pentru Ofiintă):

Waw merci, m-ai ajutat mult! Adica am abia 2 zile de cand practic aceste exercitii de 2x pe zi si chiar se cunoaste o schimbare!

| Ofiintă a răspuns (pentru cireshika):

Te-am spus eu!
Continua sa le practici!
Multa bafta!
pa, pa

3 răspunsuri:
| andrei007700 a răspuns:

Tine dieta si fa mult sporthappy Funda?