| KaRioKa a întrebat:

La ce varsta v-ati pensat prima data?

Răspuns Câştigător
| SCRD a răspuns:

14 ani big grin!

16 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Undeva pe la 15-16 ani!
Pa, pa.

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna
Cred ca pe la 12 ani.

| Aly28 a răspuns:

Buna,pe la 12 ani.dar tin minte ca m-am pensat prea mult si nu prea mai aveam sprancene deloc, si m-am chiniut mult sa-mi creasca dupasad.mai tarziu pe la 15 ani am invatat sa mi le pensez corect,putin, si sa aiba o forma cat mai naturala. daca vrei sa te pensezi iti recomand sa te duci prima data la un salon, nu costa mai mult de 10-15 ca sa iti dea formahappy si dupa te poti pensa singura.succes:*

| hgfdsa a răspuns:

13:d

| zaapalici a răspuns:

| MoatZa a răspuns:

13 sau 14happy
numai stiu exact care din astea doua.

| Ađııa a răspuns:

11 ani. big grin

| bebelusa_9541 a răspuns:

La 15 ani... oricum eu nu aveam sprancenele prea deformate insa am facut asta pentru banchet! depinde de varsta ta dar eu zic sa nu te grabesti sa faci asta pentru ca ai tot timpul si cine te place te place si pensata si nepensata! pup:*

| Cătălina a răspuns:

13 ani

| Daniela98dani a răspuns:

La 11 ani

| stelar99 a răspuns:

Niciodata

| Fluturass a răspuns:

Pai eu am 14 ani si nu m`am pensat inca:*

| alexa14 a răspuns:

Cam pe la 12 ani
oricum o sa te doara putin la inceput pana te obisnuiesti si pe mine m-a durut prima data ca au inceput sa imi curga lacrimile dar m-am obisnuit :*
Suces:*

| Diia_4771 a răspuns:

Eu la 11 ani...pentru ca am avut sprancenele foarte groase dar nu m-am vopsit.Doar putin de ochii lumii sa nu arat ca o maimuta
Cred ca daca iti iei vreo doua firicele nu se intampla nimic...bafta.
Fundita?big grin

| Dyanadanyela a răspuns:

Eu una m-am pensat pentru prima oara la 13 ani.