| Adorsafiucopil a întrebat:

Heii, cat costa un gel eyeliner?

7 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Depinde de la ce firma este. Poti gasi si la 10.20 de lei, dar nu este stralucit.
Sper ca te-am ajutat!

| Mwha a răspuns:

Cam la 40-50 de lei, cred ca vei gasi unul bun.

| GreenSky a răspuns:

Depinde de cat de calitativ vrei sa fie! Preturile variaza de la cele slabe calitativ 10-20 lei, pana la cele de firma care pot ajunge si la 60-70 lei! Eu iti recomand sa achizitionezi unul la un pret mediu iar daca ti se potriveste poti alege unul mult mai bun!

| Aimèeeee a răspuns:

10-20 lei. Depinde de calitate.

| tinka1 a răspuns:

Eu mi-am luat cu 70 ron, dar erau si cu 80. Nu era mai ieftin decat 60 ron.

| georgyanna22 a răspuns:

In jur de 24 de ron. FUNDA

| anonimusssssss696969 a răspuns:

Poate costa si 10 lei dar daca vrei unul bun ia-ti unul de la o firma cunoscute gen rimmel london, oriflame, essence etc. care costa in jur de 23-35 de lei.