| Nebuneală a întrebat:

Heiihappy Cam cat ar costa un clalculator nou. cu tot ce ii trebuie?

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

In jur de 3. 000 lei (30 de milioane vechi)

| User a răspuns:

Eu mi-i l-am luat in '08 cu 20 (imprimanta, boxe, bine d-alea mici, practic tot ce trebuie, in afara de casti si web). Acum ma gandesc ca ar trebui sa fie pe la vreo 25 de milioanethinking

| Nebuneală explică:

Eu. am laptop... si vreau calculatorhappy

| Nebuneală explică:

Pentru ca uni zic ca laptopul' nu e asa de bun ca, calculatorul.

| ѕოiℓε01 a răspuns:

Pai... in jur de 20-25 de milioane... dar daca ai laptop de ce vrei si un calculator?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa un calculator. E plin de fire ce te incomodeaza. POTI ALEGE UN LAPTOP de la 2500 lei pana in 3000 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In jur de 15 milioane cred big grin