| alissiaalexa a întrebat:

Heii TPU! De Halloween organizam un bal la scoala si eu nu as vrea sa imi iau costum pentru o zi plus ca costa ceva...Eu ziceam sa ma imbrac intr-o fusta neagra si un maieu tot negru numai ca are putin alb sus, parul as vrea sa mi-l indrept si sa-l tapez.Sincer nu stiu cum sa ma costumez eu la asta m-am gandit.Voi ce parere aveti, cum sa ma machez? Nu vreau ceva complicat.Multumesc dau funda va pup:*

Răspuns Câştigător
| madalinnnaa a răspuns:

Mda :-? ai putea sa te imbraci asa...si sa zici ca esti morticia din familia addams :> http://www.youtube.com/watch?v=CWqwNyP3W3I uite un tutorial cum sa te machiezi :> succes sper ca te-am ajutat :) funda?

1 răspuns:
| rares80gold a răspuns:

Fa ceva sa iesi in care sa iesi in evidenta. Exemplu fa-ti un par negru ca suvite rosi deschis sau haine albe sau orice incat tu sa te simti cea mai importanta.