| oDaiaMi a întrebat:

De curand mi-am facut un canal pe youtube:). http://www.youtube.com/user/oDaiaMi/videos As vrea sa imi dati cateva idei pentru urmatoarele clipuri care ar putea sa ii intereseze si pe baieti.:)

1 răspuns:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

De ce vorbeşti în engleză? Dacă eşti româncă vorbeşte în româneşte, sunt o grămadă de vloggeri români care vorbesc în română.
Ia-ţi o cameră mai bună, se aude groaznic şi filmează undeva mai la lumină.
În rest, toată treaba cu vloggul e un ciclu care se tot reia, fă şi tu ce fac alţi vloggeri.