| Unniique a întrebat:

Heii! De unde imi pot cumpara o sapca New Era din Constanta, de preferat din Techirghiol sau Eforie Nord? Si cam cat ar costa una?
Funda! puppy dog eyes

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu tot din zona sunt si nu gasesc, mai bine comanzi de pe uman shop, vezi pe google

| Unniique explică (pentru anonim_4396):

Eu nu stiu sigur, dar parca vazusem la real thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Unniique):

Nu's misto, oricum zona Techirghiol Eforie Nord/Sud, nu gasesc nimic calumea...nu are rost nici sa cauti, urasc asta si m-am saturat abia astept sa ma pot muta laughing

| Unniique explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Unniique):

Ia zi-mi poate tu iesi mai des, sa mai deschis ceva calumea laughing, mie asa scarba nici nu am mai iesit din casa

| Unniique explică (pentru anonim_4396):

Nu. cel puţin nu cred. Dar am auzit că se deschide un restaurant în T-ghiol. Dar nu ştiu sigur dacă e Reestaurant sau ce fac;-?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Unniique):

Naspa...happy o sa fie ceva unde se aduna smecherasii care ragaie mici si mustar oh go on exact ca la cornerwinking