| Ella21052003 a întrebat:

Heii❤Deci vreau sa ma tund, dar mama nu este de acord...Adica nu imi interzice, insa mereu cand ii zic ca imi faca programare la tuns o lungeste mult si cand ii zis ca mie imi place parul mai scurt ea imi zice ca ii place parul lung..intr-adevar ai mai multe variante sa iti aranjezi parul cand e lumg, insa pe mine ma atrage cel mediu spre scurt..De exemple vreau sa ma tund bob lung..imi place la nebunie si sunt sigura ca mi ar sta bine. Acum 2 ani mi am taiat parul (il aveam lung si mi l am taiat cu putin mai lung de umeri, dar il vreau putin mai scurt. Adica mama a plecat si m-a lasat singura la tuns atunci si mi l am facut cum am vrut, insa mama s-a mirat cand l a vazut asa scurt.Mereu imi zice ca daca imi place mie nu conteaza ce crede ea, dar mie imi pasa. Inca o chestie si termin

5 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Care e intrebarea?

| EstiSiSuntExemplu a răspuns:

Asta nu e o întrebare... dacă ma scuzi.

| Ella21052003 explică:

Nu stiu ce s-a intamplat si nu s-a incarcat tot ...Mai era o mica parte

| miha1275 a răspuns:

Pai tu alegi cum vrei sa te tunzi, daca crezi ca iti sta bine bob, si iti place, atunci spune-i si mamei tale sa te lase. O schimbare e mereu bine-venita

| lili67tmp a răspuns:

Ok si ce vrei sa te ajutam noi?