| alessandra10 a întrebat:

Probabil ca o sa vi se para stupid ce scriu aici,dar asta e laughing Maine am programare la tuns si ma apuca groaza cand ma gandesc ca trebuie sa revin la parul scurt pana la umeri. Acum il a aproape pana la fund (cum am visat mereu). Ideea e ca e un pic degradat si imi cade destul de mult, iar mama ma obliga sa il tund ca sa se regenereze. I-am aratat niste tunsori cu parul putin peste umeri si bineinteles ca nu a fost de acord, asa ca sunt nevoita sa fa cum spune ea. Acum m-am resemnat, desi stiu ca o sa arat nasol fiindca mereu cand am fost tunsa scurt fata mea parea mare ca un buldozer. Vreau sa imi dati niste sfaturi despre cum sa ma simt mai bine si sa fiu impacata cu gandul ca renunt la parul meu lung crying Mersi!

1 răspuns:
| denismaria92 a răspuns:

Zi ca ea si fa ca tine. Nu poate sa te oglige, Doamne iarta-ma.