| anonim_4396 a întrebat:

Heii! Duminica ma duc la mare si il intalnesc pe...sufletul meu pereche big grin
Ce pot sa fac sa nu arat urat in fata lui? Ce creme de fata imi recomandati? ( Naturale)

Răspuns Câştigător
| mela99 a răspuns:

Clear skin lichid si clear skin fond de ten de la avon

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic sa et duci naturala, fara creme, fond de ten sau pudra.Sa spunem ca in viitor va v-eti casatori(doar spunem tongue), dimineata cand te vei trezi langa el vei arata naturala, si e bine sa-l obisnuies-ti cu aceasta imagine a ta happy

| Shammal a răspuns:

Du-te natural, nu-ti da cu tot felul de chesti big grin suflet pereche - tu n-ai cum sa arati urat in fata lui

| rutanklan a răspuns:

Radu Mazare te accepta oricum. Pentru 2, 3 zile.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

De ce sa te dai cu creme de fata, nu mai bine te duci si te prezinti cu corpul tau natural si fara alte "chestii" puse pe el, findca la urma urmei se va vedea ca aveai crema, si totusi daca tine la tine nu il va interesa deloc cum ai tenul.

| Klews a răspuns:

Nuu.fata mea e complet normala, nu am acnee cosuri etc tongue Vreau doar ca pielea mea sa fie mai fina si pufoasa, doar atat, daca nu si cateva tutoriale simple de machiaj puppy dog eyes

| DeatHPupp3t a răspuns:

Sincer... daca este sufletul tau pereche te accepta asa cum esti tu. dar daca tu iti faci probleme in privinta acneelor(daca ai) cumpara-ti creme speciale pentru acestea. daca nu ai nu vad de ce le-ai folosi. dar oricum..iti spun un lucru:daca faza cu,, suflete pereche" este adevarata atunci tu esti frumoasa in ochii lui si fara machiaj sau cine stie ce tinutawinking ai putina intredere in tinebig grin

| xR3fR3Shx a răspuns:

FARA CREMEEE. Sunt baiat si urasc sa le vad pe fete pline de creme si de prafuri toxice straight face.In loc sa dai banii pe "creme" mai bine tiai cumpara niste haine.