| GroparuVesel a întrebat:

Cum pot sa imi intalnesc sufletul pereche?

Răspuns Câştigător
| crys12 a răspuns:

Buna happy Pai..sufletul pereche nu o sa apara asa dintr-o data la usa ta.Tu trebuie sa socializezi, sa fii tu insuti si totul va decurge de la sine. Nu trebuie sa fii altcineva! Si inca ceva, fete sunt atrase de baieti amuzanti, acum eu nu-ti cer sa glumesti fara oprire ci cu limita, ca daca o intreci nu e bine! Cand o fata o sa fie pe placul tau, o sa te atraga mai mult si o sa ramai fascinat de zambetul ei sau de ceva al ei atunci o sa fii indragostit de-a dreptul. Iar daca va fi potrivita pentru tine, vei simti si dragostea adevarata. Aceea iubire, care va ramane pentru totdeauana in inima si mintea ta happy Deoarece prima iubire nu se uita niciodata! Si ca sa inchei iti urez multa bafta in continuare! Si nu cauta, las-o! Caci va veni atunci cand te astepti mai putin happy Si iti urez si un an plin de bucurii si sanatate!

| GroparuVesel explică (pentru crys12):

Sa fie! Oricum nu cautam...

| crys12 a răspuns (pentru GroparuVesel):

Mai bine ca nu cautai happy

25 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Nu exista asa ceva. Totul e pe interes in zilele noastre.

| GroparuVesel explică (pentru Elvina):

De care interes?

| Elvina a răspuns (pentru GroparuVesel):

Financiar. Eu asta am observat. Nimeni nu mai are treaba cu vreo iubire adevarata.

| corbulalbrosu a răspuns:

Cauta.Cauta.Cauta.Neincetat.Zi de zi. Ceas de ceas.Din zori pana in noapte.Renunta la somn.Cauta si noaptea.Neincetat.zi de z.......Pana la adanci batraneti.Nu te lasa. Tine-o tot asa.

| GroparuVesel explică (pentru corbulalbrosu):

Fericirea nu se cauta, esti gasit de ea. happy
De aia nu caut, ma intrebam doar cum sa dau peste ea fara sa o caut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frigiderul e chiar în bucătărie.

| GroparuVesel explică (pentru anonim_4396):

Eu nu am bucatarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai 15 ani presupun şi trebuie să umbli cu câte 10 chezde pe zi până când te saturi şi într-un final îţi găseşti şi sufletul pereche.

| GroparuVesel explică (pentru anonim_4396):

Chezdele mele sunt chizdoase, argumentul tau e invalid.

| TanteMarianne a răspuns:

Uite ma...
sa-ti gasesti sufletul pereche nu-i ceva usor... scuze ca-ti zic, dar probabil ca nu o sa reusesti niciodata! dragostea adevarata rare ori pica din cer.
dar uite cum poti sa incerci.

uite un site care poate te ajuta :
http://www.ele.ro/......eche-31489

succes...

Răspuns utilizator avertizat
| emmaemilia a răspuns:

Cu grija si cu atentie

| Chiperi a răspuns:

Poti folosi site-uri gen sentimente.ro