| TeIubesccc a întrebat:

Heiibatting eyelashes. Este adevarat mitul cum ca nu se prinde vopseaua de par daca esti pe stop?
Multumesc anticipat :*!

13 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Nu, nu are nici o legatura.

| Bondarel99 a răspuns:

Ce legatura are parul cu...happy firul de par are aceeasi structura si culoare intotdeauna, nu se schimba pentru ca esti pe stop, am auzit de mitul asta.Eu nu cred in el, dar stii ca singura parte vie din par este radacina, deci daca sunt probleme, acelea sunt la radacina.

| măcheamăăăî a răspuns:

Nu,n-are absolut nicio legatura.Se mai spune ca daca esti pe stop si pui muraturi pentru iarna nu o sa stea, o sa se strice...ca daca esti pe stop si uzi florile se ofilesc oh go on
Prostii!

| KubetiiOO a răspuns:

N-are nici o legatura.Dar ce iti vopsesti parul pe aparatul tau?

| TeIubesccc explică (pentru KubetiiOO):

Nu, nu imi vopsesc "aparatul". Vroiam sa imi vopsesc parul de pe cap.

| TeIubesccc explică:

Unei rude de`ale mele i s`a intamplat cand era pe stop si auzisem si eu de acest mit. Am vrut sa vad daca este adevarat, ca alta explicatie nu exista pentru faptul` ca nu i s`a prins vopseaua de par

| KubetiiOO a răspuns (pentru TeIubesccc):

Poate vopseaua nu era buna, sau e o coincidenta.E o prostie chestia asta.Si nu are nici o legatura.Sorry daca te-am suparat cu ceva happy.

| TeIubesccc explică:

Mi-am facut pana la urmaa laughing S-a prins vopseaua, dar mi-a iesit doar o nuanta.
Multumesc pentru raspunsuri big hug

| faramatania a răspuns:

Nu este adevărat, nu are nicio legătură. Dacă ar fi aşa, în indicaţiile din prospect(la cel de la vopsea mă refer), ar fi menţionat şi acest aspect.Aşa cred, cel puţin.Eu niciodată nu am constatat că ar fi vreo diferenţă( calitativă), în vopsirea părul, într-o perioadă optimă, sau una mai puţin prielnică.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e adevarat.big grin

| lumy4u a răspuns:

Nu.te asigur ca nu este adevarat

| lucigabi a răspuns:

Se prinde dar foarte aiurea!big grin

| Ilovekendallandkylie a răspuns:

NU! Eu mi-am facut suvite roscate si am uitat ca eram pe stop si s-au prins chiar mai bine decat ma asteptam!