| camiitsu a întrebat:

Heii friends... maine ma tund bob si as vrea sa ma tund bob mal lung. adica in spate sa nu imi taie parul de langa cap(scuze expresia) vreau sa fie putin mai lung in spate. cum sa ii zic sa ma tunde? cum sa ma exprim?

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Pur si simplu spune-i ca in spate sa te tunda mai scurt si pe masura ce il taie mai in fata sa il lase din ce in ce mai lung. Si nu ii spune sa ti-l faca asimetric deoarece pe stanga o sa il lase mai lung si pe dreapta mai scurt.

| daηă a răspuns:

Explică-i exact cum ne-ai explicat şi nouă. Sigur va înţelege. Poate găseşti şi o poză pe care să i-o arăţi.

| Cherilyn a răspuns:

Bob asimetric?happy
Nu stiu, explica-i prin gesturi.
Sau cel mai bine, cauta o poza pe internet cu tunsoarea pe care o vrei tu si coafeza va stii ce sa faca. happy

| AmanoYuno a răspuns:

Exact cum ai scris aici. daca e o coafeza buna intelege foarte usor.mie nu mi se pare ca te exprimi aiurea. daca ai nevoie poti gesticula si arata pe parul tau

| xBebee a răspuns:

Heii, poti sa ii spui sa te tunde colt [ un bob mai lung] -http://www.google.ro/......tp?/imgres daca vrei asa, iar daca vrei -http://www.google.ro/......tp?/imgres ii spui bob asimetric.
Sau poti scoate poza la imprimanta sau sa o pui pe tel si ii arati cum sa te tunda.

BAFTA si sper ca te-am ajutat. Funda plz

| GoldVali a răspuns:

Cauta o poza pe net si ia-o cu tine sa n-ai surprize.