| Pau a întrebat:

Heey`! :*
Cum se apropie vara, automat vine si caldura iar parul meu este foarteeee lung (okay, nu chiar atat de lung, cu o palma si ceva deasupra fundului cand e intins si putin mai sus cand e natural -adica in onduleuri)
Parul in spate imi este drept si in fata parul imi ajunge pana la umeri.Cum m-as putea tunde? Mentionez ca nu vreau nici un fel de breton, mi s-a urat de el dar poate as accepta daca as vedea ceva link. uri frumoase whistling Dar nu as vrea sa am parul mai scurt de umeri (cel din spate) pentru ca totusi... parca nici acum nu imi vine sa ma tund
Mentionez ca am fata ovala. happy
Dau vot la raspunsuri iar la cel mai folositor normal ca voi da fundita :*

1 răspuns:
| SkaRrY4MyLoV3 a răspuns:

Pai eu as zice ca poti sa te tunzi celebra tunsoare a marei majoritati a vedetelor de la holywood... BOB