| Niicole a întrebat:

Heii!
M-am facut cu epialtorul pe maini iar acum m-am iritat. Au trecut 2 zile si tot nu mi-au disparut (arata ca niste cosuri). Cu ce ma pot da sa dispara?

Răspuns Câştigător
| DandelionColor a răspuns:

Cu ulei de masline de doua -trei ori pe zi, in o zi sau doua o sa iti treaca.

5 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Trebuie sa astepti, si eu am patit la fel si a durat 2 saptamani.Am folosit crema de galbenele.

| Carla01 a răspuns:

Trebuia să-ţi dai atunci după ce ai terminat de epilat cu spirt, stai liniştită în câteva zile o să-ţi treacă, dă-te cu ulei de măsline! :*

| Sofia33 a răspuns (pentru Carla01):

Cu spirt? Niciodata! Spirtul mai rau irita pielea!

| Irinoasa a răspuns:

Incearca crema de galbenele

| TanaseAnaMaria a răspuns:

Acelea nu sunt buni te este un fel de iritatie care se manifestă prin bugete roşi.Pot i sa iti dai cu crema de aloe-vera sau crema de galbenele.Te ustura stiu cum este. Sfat:"Nu mai te epila niciodată pe mâini o sa iti crească părul ca fiind al unei maimute."Funda?