| 12345alexandra a întrebat:

Heii!
Need help, TPU.
Am părul şaten închis şi vreau să-mi decolorez vârfurile. Am doar o întrebare..cum?!
Sau..de fapt, o să se cunoască?! Trebuie să-mi aplic şi altă culoare după? Vreau să îmi fac vârfurile blondehappy
Fundiţă :*

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Dsca vrei sa nu faci o prostie mai bine mergi la salon, eu mi-as face varfurile de culoare visiniu daca as avea parul saten inchis, tudaca vrei sa iti decolorezi varfurile apoi trebuie sa aplici o vopsea cu nuanta dorita

| 12345alexandra explică (pentru mona):

Aş vrea un blond închis. şi din şaten închis nu cred că îmi iese aşa deschisă decolorarea

| rafa1324 a răspuns:

Pot sa faci asta cu apa oxidata si nu trebuie sa te vopsesti dupa.am auzit ca se poate si cu lamaie, dar la parul meu de ex, nu a mers. oricum decoloratul strica mai mult parul decat vopseaua.
:*