| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! Ați cumpărat vreodată machiaje de pe Ebay? Dacă da, sunt bune?

Răspuns Câştigător
| CiupyKa a răspuns:

Am cumparat si sunt foarte multumita. Trebuie doar sa ai grija sa verifici de la cine cumperi si ce cumperi. Adica verifici userul sa aiba review-uri bune si sa sa nu fie nou pe site.

| YouAreWhatYouRead explică (pentru CiupyKa):

Ok, o să fiu atentă la acest lucru. Mulțumesc.

4 răspunsuri:
| Andreea625 a răspuns:

Mă cam temeam de ebay că existau întotdeauna acele persoane care nu au experimentat în viaţa lor ebay-ul, dar ştiau să-şi dea cu părerea. Până la urmă am început să cumpăr de pe ebay. Şi până acum am avut o experienţă pozitivă cu selerii de la care am ales să cumpăr. Aşa că din punctul meu de vedere, ebay are multe comori, dacă ştii să alegi şi să diferenţiezi între oferte şi produse. Când căutam un set de pensule pe ebay, m-am oprit ca ăia mici la vitrina cu jucării când am văzut acest set, mi-a trezit imediat interesul, am căutat pe internet opinii despre acest set dar nu am găsit. Am găsit despre alte seturi, dar cu acesta mi-am asumat riscul. Şi nu îmi pare rău că l-am luat. Aşa că dacă vă interesează sau vreţi să vă luaţi un set de pensule mai mare de pe ebay pentru utilizare personală, iată opinia mea despre acest set. Nu mă arunc să spun că merge şi pentru un make-up artist pentru că nu sunt aşa ceva şi nu ştiu ce standarde are fiecare, dar pentru o persoană căreia îi place să se machieze eu zic că un asemenea set oferă mai mult decât necesarul la un preţ accesibil.

| YouAreWhatYouRead explică (pentru Andreea625):

Am înțeles, mersi pentru părerea ta. big grin

| adydeux a răspuns:

Daca sunt incredibil de ieftine si produse in China, ar fi mai bine sa pui bani deoparte pentru niste farduri de calitate.