| YouAreWhatYouRead a întrebat:

Heii, TPU! V-ați cumpărat vreodată de pe kurtmann.ro? Dacă da, cum sunt produsele?

Răspuns Câştigător
| Cat a răspuns:

Buna!

Eu am facut acum aproape o luna prima comanda la ei. Am profitat de o oferta intr-un weekend in care aveau transport gratuit (din newsletter-ul lor am vazut ca ofera frecvent asemenea gratuitati).
Nu am avut nici un fel de problema cu ei. Inregistrarea comenzii, confirmarea ei si expedierea au mers struna.
Eu mi-am luat o fusta Zara. A venit cu eticheta originala. Materialul si finisajele sunt de calitate, deci nu imi fac griji ca ar putea fi vreun fake. Presupun ca asta e situatia si cu celelalte marci pe care le comercializeaza.

Spor la cumparaturi happy

| YouAreWhatYouRead explică (pentru Cat):

Mulțumesc. big grin

| Cat a răspuns (pentru YouAreWhatYouRead):

Astazi am plasat a doua comanda la ei. Au reducere 50% la o groaza de produse happy maine o sa ajunga comanda mea.

| YouAreWhatYouRead explică (pentru Cat):

Super, atunci o să mă uit și eu mai în detaliu la ce produse au, poate îmi comand ceva.

6 răspunsuri:
| oanaro a răspuns:

Incearca si aici:

BRAND CIRCUS – Outlet cu haine, accesorii de firma, la preturi foarte bune - http://ttap.co/14VEOSD

Eu comand atat de la Kurtmann, cat si de aici. De exemplu, de pe Brandcircus am comandat bijuterii, in special coliere statement. Ambele sunt super ok.

| YouAreWhatYouRead explică (pentru oanaro):

Drăguț site-ul, mersi. Ți-as fi dat și ție fundiță, dar am dat-o deja. :*

| oanaro a răspuns (pentru YouAreWhatYouRead):

Nu-mi trebuie fundita ca n-am ce face cu ea. Ma bucur ca ti-am fost de ajutor happy