| Zendayaaa a întrebat:

Heii TPU. Am 12 ani, am 1.50m si 34kg x.x decii mainile si burta sun bine, dsr cred ca am picioarele cam nu stiulaughing cu grasime nu stiulaughing) cum as putea sa ma inalt si sa slabesc putin? Funda :* happy

3 răspunsuri:
| Senzaționalul a răspuns:

34kg?
Știi ce-i aia mâncare?

| ValentinaPorondi a răspuns:

Chiar ai putine kilograme..Totusi, daca vrei sa scapi de grasime fa sport.

| Melissa5567 a răspuns:

Ai 12 ani! Esti in crestere! O sa mai cresti cativa cm pana la 18 ani. Depinde si de genetica. Si hai sa fim seriosi, ai 34 de kg! Ti se pare mult? laughing Daca vrei sa te tonifici, apuca te de sport: pilates, yoga, fitness.