| Ruth_3500 a întrebat:

Am 1,68 m si 58 de kg. problema mea este insa ca am enorm de multa grasime pe burta ( masor 82 de cm in talie si 86 in solduri )
de fiecare data cand slabesc mi se subtiaza picioarele si mainile, dar parca burta tot acolo ramane? cu sau fara sport...
Ce mi-ati putea spune despre asta...am totusi cu 10 kg mai putin decat inaltimea.

1 răspuns:
| AnaPlaiasu a răspuns:

Mergi la sala si cere indrumari instructorului special pentru aceea zona. Daca ramai perseverenta prin sport si o dieta fara grasimi te va ajuta?