| Rebbbeca a întrebat:

Heii TPU! Am o mare problema...De ceva timp nu mai am idee cum sa ma imbrac la scoala.in fiecare zi port ceva simplu:blugi+tricou+balerini/tenisi.As vrea si eu niste idei dar neaparat bluza/tricoul/camasa sa fie alba...Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Bailey a răspuns:

- blugi, balerini, meiu sau tricou alb si un bleizer pe deasupra.
- colanti cu tenesi si un tricou mai lung alb
- Colanti cu cizme albe de vara si o camasa alba.
Cam atat. Funda? puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

Pai poti sa-ti iei o camasa mai misto adica sa fie stramte si sa aiba coatele si guleriul din modelul ala de bej cu putin rosu care se tot poarta sau poti sa-ti iei o camasa cu o curelusa si sa nu le incei pana in gatwinkingpoti sa iti iei un maieu alb si peste sa porti o jacheta sau un bolerou.tot asa peste maieul alb poti sa-ti pui un fel de tricou cu umerii goi care e desul de scur adica iti ajunge un pic mai sus de buric si daca e poti sa-l scoti la ore si sa ramai in maieul ala. daca e la o tinuta simpla poti sa o mai accesorizezi si nu va mai parea banala.ai mai putea sa-ti iei o fusta foarte stramta pe care sa o porti cu o camasuta... daca vrei trimite-mi pe privat id-ul taw k imi place lanebunie moda si am idei ca eu incerc sa ma imbrac cat mai diferit si interesant cand merg la scoala(ma rog noi avem voie cu orice si am mult mai multe obtiuni dar am idei si pentru tine)winking

| Zooeyy a răspuns (pentru xlollypop):

Cum este id-ul tau te rog mi-l dai?

| Zooeyy a răspuns (pentru xlollypop):

Ai putea sa imi dai id-ul tau te roggggg?

| xlollypop a răspuns:

Scuze pentru greseli dar am scris foarte repede...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar pe tine te lasa sa vii imbracata cum vrei. La noi la scoala e obligatoriu sa venim cu camasa si cravata rosie, si sa nu purtam pantaloni stramti laughing. Nu ca ar respecta cineva regulile, dar e neplacut.

In orice caz, in zilele in care ai sport vino cu colanti in loc de pantaloni de trening. In zilele normale i-ati o pereche de blugi stramti negri, cu un tricou/maieu alb, si un lantisor mai lung si simpatic. Nu trebuie sa fie cine stie ce, e totusi scoala happy.

| Emmmmmm a răspuns:

Pai ai putea sa incerci ceva de genul:
1 http://www.google.ro/......tp?/imgres
sau
2 http://www.google.ro/......tp?/imgres
sau
3 http://www.google.ro/......tp?/imgres

sper ca te-am ajutat :X

| LucianLucian a răspuns:

Buna.Ai putea purta o fusta (pana la genunchi, pana la urma este scoala nu discoteca), la camasa o vesta sau o curea, o esarfa la gat...Si cam atat in vine in minte acum.