| Alexandra282001 a întrebat:

Heii TPU!
Am si eu o problema... vreau sa-mi pun unghii false doar ca sunt din plastic laughing))
Cu ce le lipesc? Nu merge cu aracet
Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| loliPhi a răspuns:

Incearca cu lac de unghii. Pune putin lac pe unghia falsa sau pe unghia ta si tine apasat pana cand crezi ca s-a lipit. Nu stiu sigur cat o sa te tina.

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Unghiile false vin cu lipici special. dar de ce nu ti le lasi pe ale tale sa creasca mai bine ca iti distrugi unghia tinandu-le acoperite cu lipici,,,,,,

| DianaStefana a răspuns:

Nu stiu chiar, dar ar trebui sa intrebi si la magazin, dar te asigur ca nu e bine ce faci! O sa iti strice unghiile tale, stiu asta pentru ca o prietena si-a pus si unghiile ei s-au stricat si acum trebuie sa se bea incontinu cu creme mai ciudate! Ai grija de tine! Poti sa incerci, nu te voi opri dar asa am auzit! Succes! Fundita?