| DennyRose a întrebat:

Vreau sa imi pun unghii false de plastic.
Tubul nu mi-a ajuns si nu stiu cu ce sa le lipesc. Sunt produse cosmetica, la ce pret si unde?

2 răspunsuri:
| SaschaM a răspuns:

Ce zici, citesti si raspunsurile la aceeasi intrebare pe care ai mai pus-o sau o mai pui de inca 20 de ori? Ti-am raspuns cu ce trebuie lipite unghiile false de plastic.

| Panda10Unicorn a răspuns:

Ai facut FOARTE RAU ca ti le-ai pus cu lipici. dupa ce ti le vei da jos unghiile naturale vor arata oribil. Daca iti iei ungii false asigurate ca sunt din acelea cu hartie autocolonta pe ele. Asa vor arata mai bine si sunt mult mai usor de aplicat. :*