| clau09 a întrebat:

Heii TPU! As vrea sa'mi dati idei cu ce sa ma imbrac la scoala... O colega de-a mea se imbraca super si toti colegii o invidiaza si as vrea sa stiu cum sa fiu ca ea happy Dar va anunt ca nu'mi place sa ma imbrac elegant.

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, eu te sfatuiesc sa te imbraci simplu si de bun gust, pe ea las-o sa se prosteasca daca are haine, tu ramai asa cum esti, nu hainele arata adevarata personalitatelove struck

| clau09 explică (pentru Konata):

Ehh, da sa stii ca ai mare dreptate dar este un baiat dragut in scoala si el se imbraca super si in perioada asta de timp as vrea sa ma imbrac mai cool...

| Konata a răspuns (pentru clau09):

Ahaa, deci tot un baiatsmug, pai mai bine ti-ai cotrobai in dulap si ai incerca sa le combini pe toate, sa vezi care cu care se potrivestewinking Succes!

| clau09 explică (pentru Konata):

Ok :X mersi mult pentru pont! Am sa mai astept inca cateva raspunsuri si apoi am sa ma hotarasc. Mi'ai dat un sfat foarte bun!

| Konata a răspuns (pentru clau09):

Cu placere:*

| ifets a răspuns:

Sunt de acord cu fata aceea(Giulia). Cel mai bine ar fi sa te imbraci simplu,cum te simti tu bine si astfel incat sa-ti arati propria personalitate. Pana la urma cine te place,te place oricum te-ai imbraca. Fiecare are o frumusete aparte si cine te cunoaste cu adevarat stie care sunt calitatile talewinking. Nu trebuie sa te imbraci intr-un anume fel pentru a parea alta persoana,lasa-i pe cei din jur sa te vada asa cum esti tu de fapt. Pe fata care se imbraca la moda poate o invidiaza pentru haine, dar nu si pentru ce este ea ca persoana. Uneori unele fete vor sa para mult mai mature decat sunt prin modul in care se imbraca si dupa parerea mea asta nu e asa bine, cel mai bine e sa te imbraci adecvat pentru varsta pe care o aiwinking. Exista un gen de haine pentru fiecare varsta si trebuie sa treci prin toate etapele. Sper ca te-am ajutatbig grin

| MasterYoda a răspuns:

Daca nu-ti place eleganța, atunci in combinezon, cizme de cauciuc si casca de protectie... eventual ia-ti si o lopata la tine ca prinde bine

| Thuglife02 a răspuns:

Deci cel mai bun sfat te imbraci cu ce iti place poate ca alti au alte gusturi incearca sa te imbraci cu ce iti place TIE fi creativa!

| clau09 explică:

Iti multumesc mult!

| Deea236 a răspuns (pentru clau09):

Draga, cu placere. si eu iti multumesc pentru funda. love struck

| PaulaMihoc a răspuns:

Eu am gasit cea mai potrivita tinuta aici http://bit.ly/poze-album. nu sunt tinute elegante, ci se pot adapta fiecarui tip de caracter. incearca sa nu o copiezi :).