| anonim_4396 a întrebat:

Heii TpU. Ce pot face pentru a scapa de firele de par arse. Nu mai vreau sa ma tund. Ajutor! Funda happy

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu ai ce face! Ți-l tunzi, iar altădată va trebui să te preocupi mai mult de îngrijirea lui. Nu-i nevoie să-l tunzi tot deodată, tunzi câte puțin, treptat, din când în când, până îl îndepărtezi. Între timp, îți va crește altul și-l va completa pe cel ars... Încet, încet, revine la normal. Doar răbdare!

| MrAnderson a răspuns:

Salut

Stiam ca in magazinele de cosmetice se gaseste un fel de spuma, de refacere, revigorare a parului, naiba stie exact.
Ti le repara, dar nu chiar pana la varfuri. Daca sunt arse prea tare, de obicei singura solutie e sa le tai.

| Loka a răspuns:

Un spray sau ceva pentru fire arse, gasesti intr-un market sau supermarket

| Misha1997 a răspuns:

Cu Ceapa undete pe par(suc).Te rog funda