| BiancaDenisa a întrebat:

Heii TPU! Clasa a 9-a, prima zi de liceu...cum as putea sa ma imbrac si sa-mi fac parul? E lung, destul de des si cat de cat drept. Multumesc anticipat! :*

3 răspunsuri:
| Kristinnaaa a răspuns:

Bună, Bianca,

Poți vedea aici mai multe idei de ținute pentru prima zi de școală:

http://sanduirina.com/back-to-school-10-tinute-stylish-la-preturi-mici/

Mult succes în noul an școlar! :)

| cristiplm a răspuns:

Uuu boboacă smug emm. dAca vrei sa urmezi sfatul sau parerea unui baiat ..aceea ar fi sa ai clar ceva tenesi converse inalti sau nu in picioare, parul prins in coadă dat cu placa daca nu e deja drept, ceva deschis în sus, spontan asa colorat mai ales ca s.ar putea sa fie cald afara deci probabil un tricou lung pana sub fund daca ai asa ceva. machiaju nufoarte exagerat ca sa nu atragi atentia profesorilor :3:*. deci astaa e parerea mea ✌️