| july00 a întrebat:

Heii TPU..deci am multe cosuri pe frunte si pe spate..si nu stiu cum sa scap de ele.ce imi >recomandati? funda*

Răspuns Câştigător
| violetajustme a răspuns:

Daca vrei sa scapi de cele de pe frunte foloseste zynerit timp de 3-4 saptamani
sigur se vor vedea rezultatele, atata timp cat il vei folosi in fiecare zi, dar pentru asta ai nevoie de ambitie.chiar daca nu observi la inceput efectul pe parcursul a2, 3 sapt rezultatele nu vor intarzia sa apara

5 răspunsuri:
| denymar a răspuns:

La farmacie exista o solutie de cosuri care este foarte buna, pe nume "Aknesol"...

| robyrroberta98 a răspuns:

Incearca sa te dai cu zeama de lamaie in fiecare zi.acum depinde de ten dar incearca...baftawinking

| theionika a răspuns:

Pai dati cu o crema cu aloe vindeca mia vindecat si mie

| Bogdy997 a răspuns:

Am auzit ca, daca mananci drojdie zilnic, in cantitati mici, in timp o sa treaca. Eu am incercat si parca pe fata nu mai am cum obisnuiam sa am. Cumpara un cub de drojdie si fa-ti bilute din drojdie si inghite cate una pe zi ca pe o pilula. Ai putea incerca asa...e un tratament care il stiu de la tata si zice ca e de asta vechi babesc laughing Da de multe ori astea functioneaza...

| Onlinexz a răspuns:

Nu te da cu toate porcariile, asta e varsta cand ai cosuri toti am trecut prin asa ceva, or sa treaca singure