| deealove_5589 a întrebat:

Heii TPU!
Luni mi-am cumparat vopsea ce se duce la 6-8 spalari si astazi ma vopsesc. Mi-i cam frica pentru ca n-am incercat pana acum. Vopseaua se numeste Loncolor Trendy Colors.
Eu am parul saten inchis si vreau sa ma fac bruneta; pe unele site-uri am auzit ca brunetul nu-i fain si curge mult. Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| kosmii a răspuns:

Pai daca blondul si alte vopsele de par sunt bune de ce brunetul sa nu fie? Si mai ales ca sunt toate de la Loncolor Trendy Colors.
Eu zic ca este buna! Succesbig hug si La Multi Ani!

4 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu te increzi in orice scrie pe net. Daca tu vrei sa te vopsesti e treaba daca. Pana la urma ce ai de pierdut?

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Sincer nu stiu ce sa zic... dar eu incerc roscatul mai aprins :X

| BiancaA a răspuns:

Pai o prietena s-a vopsit bruneta si ea avea parul saten inchis. Se vede destul de urat cand cresc radacinile. Si nu ii place [ei personal] ca pe parul brunet se vede orice si trebuie sa se spele cam odata la 2 zile neaparat. Oricum vopseaua pe care ai ales-o tu nu e cine stie ce. Eu mi-am facut suvite roscate pe par saten si nu prea se vedeau.

| Tcm1721 a răspuns:

Nu iti fie frica! intr-adevar la 6-7 spalari se duce dar este interesant pentru ca poti incerca ceva nou! nu poti pati nimic. daca iti place cum iese poti folosi o vopsea permanenta care nu curge!