| Puffulets a întrebat:

Heii TPU! maine seara o sa merg in club si nu stiu cu ce sa ma imbrac. M-am gandit la o pereche de colanti + platforme gen:http://www.google.ro/......tp?/imgres si o bluza tigrata din matase. Ce ziceti? ar merge? Sau daca nu, dati-mi voi pareri:d. MULTUMESC!:*

Răspuns Câştigător
| Glows a răspuns:

Este foarte frumoasa combinatia, si da, ar merge cu o pereche de colanti negri de pielewinking plus tricoul acela vine foarte tare si platformele sunt foarte tari! Te pricepi nu stiu de ce ne-ai mai cerut pareri! :* Este perfect vei fii splendida!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O ținută cool!
Distracție maximă.
Pa, pa.

| capricc a răspuns:

De nu treci tu la pantofi stiletto nude sau negri sunt mult mai stilati big grin

| AnonimShiAtat a răspuns:

Daca colantii sunt de piele, e perfect! Funda?