| sweetchocolate a întrebat:

Pe 4 noiembrie am balul bobocilor, si as vrea sa stiu parerea voastra despre cum am ales eu sa ma imbrac. Mentionez ca nu vreau sa fiu zana balului sau miss eleganta, nu o sa ma imbrac cu rochie si cu platforme.
Am o fusta cam asa, doar ca e negru cu roz mai electric, si n-are funda aceea.
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:105&tx=103&ty=40

Am o bluza animal print [ roz-negru ], si niste colanti animal print tot roz negru. Si niste cizme negre, gen:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:8&tx=85&ty=66

E ok?

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Parere personala,sincera:nu-mi place.
Adica,daca tot m-as duce...mi-as lua o rochie neagra sau gri cu negru, sau cu crem, ceva care sa nu iasa in evidenta din toate unghiurile posibile.Si rozul ala cu negru dar...parca altfel combinate.
Stii de ce? Pentru ca(,)categoric nu ai aceeasi nuanta de roz si pe fusta, si pe bluza si pe colanti, si nu arata bine.
Acum... faci cum crezi.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Mie mi se pare că este puţin exagerat. Dar dacă ţie-ţi place. E ok.

| LitaKamelya a răspuns:

Mda e bine si asa doar ca tu mami mult te-ai imbracat pentru Halloween intr-o felina mai degraba pantera roz cu pete negre esti tu su stiu mai baga si alte culori nu numai roz si negru