| ººShakeªª a întrebat:

Vreau sa adopt stilul EmO... ceva recomandari?

Răspuns Câştigător
| Alexutzapoopuic a răspuns:

In primul rand parul trebuie negru, daca vrei cu suvite, fa-ti suvitele cu o culoare care sa te reprezinte, si voarte voluminos, sa te imbraci cu majoritatea hainelor negre, si sa te faci cu eyeliner negru des, nu trebuie sa te machezi exagerat asa cum sunt uni in poze si cam atat, nu trebuie sa exagerezi, succes

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu zic sa nu...

| positivity a răspuns:

Recomandări? Serios?

| FadetoBlack a răspuns:

raised eyebrows.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tu chiar vrei asta nu am nimic impotriva dar urasc acest stil! pentru inceput: trebuie sa ai parul lung si negru si suvite in verde si roz. Tricouri cu mesaj sadic! Machiaj negru pentru ochi daca esti fata si bocanci cu tinte! apropo stilul emo presupune multa tristete, amaraciune si plictiseala pe chipul tau! ei bine! acum mai vrei sa te faci emo? bafta!

| ny098 a răspuns:

Nu adopta stiului Emo!
E naspa!