| VooDau a întrebat:

Heii TPU, sunt baiat si vreau sa imi dau gaura in ureche, iar mama nu este de acord, iar eu am de gand sa-mi dau, dar cum as putea sa imi ascund gaura din ureche ca mama sa nu afle?
Funda. :*

Răspuns Câştigător
| SomeBody12425356 a răspuns:

Sincer eu m-am dus la ea:
-Ma lasi sa-mi pun cercel?
-Nu.
Mi-a facut un baiat gaura cu cercelu' lui in 2 minute si m-am dus la ea.
-Iti place?
-Nu!
-Oricum daca-l scot acum o sa se infecteze laughing
Si nu a avut ce sa-mi mai faca :p

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Gramatica asta, bat-o vina!

| unprietenaproape a răspuns:

O sa te certe putin si o sa-ti treca dar eu cred ca ar trebui so asculti, nu esti mai smecher daca faci asta, poate asa crezi tu, Nu o face

| Axin_Luci_1984 a răspuns:

Ascult-o pe mama ta are dreptate si nu poti sa ascunzi

| Lena4Apostol a răspuns:

Nu poti. oricum cercelul trebuie sa il ti putin in ureche sa nu se astupe gaura. dar ai grija sa fie bine dezinfectat.

| Lena4Apostol a răspuns:

Nu neaparat.eu patru gauri in fiecare ureche si am lasat cercelul. dar a fost bine dezinfectat.

| BiancaBiia15 a răspuns:

Cercelul trebuie ţinut mult timp în ureche ca să fii sigur că nu ţi se astupă gaura şi să nu se infecteze. Poate ai putea să-ţi laşi părul lung şi să-l acoperi. Sau să spui că e pe magnet, dar nu cred că o să ţină. Încearcă să o mai convingi.