| euBoss a întrebat:

$all. cum as putea sami ascund gaura de laq cercel in ureche big grin k nu vreau sa stie parinti mei. nu ma lasa oh go on... Funda :Xtongue

Răspuns Câştigător
| Ony95 a răspuns:

Incearca cu fond de ten laughingwinking

2 răspunsuri:
| denisa123456 a răspuns:

Nu ai cum sa ti l ascunzi gaura de la cercel ncu timpul se astupa si ramane semnu intact ca si cum ai avea gaura eu am avut in toata urechea i'am scos de acum 8 ani si tot am semne ..deci nu ai ce face numai in cazu ca ai parul lung sa ascunzi asa altcumva nu stiu.

| roxanagabriela a răspuns:

Iti pui un leocoplast laughing dar poate sa bata la ochi daca ai parul mai lung lasa l ssi u desfacutlaughing bafta