| BaiatDeGaşcă a întrebat:

vreau sa imi dau gaura in ureche, dar parintii nu sunt de acord. As vrea sa imi dau gaura dar aia baga cercel medicinal si trebuie sa il tin macar 1 sapt, eu as vrea sa il tin cam 2-3 zile fara sa il dau jos da cum sa il ascund de parinti?

3 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

O saptamana? baiatule mie mi-a recomandat sa imi tin cercelul medicinal 3 luni ca sa nu risc sa mi se infecteze...Depinde de pielea fiecaruia, dar daca risti poti sa ajungi sa ai infectii mari. Eu am tinut cercelul 2 luni si dupa, mi-am schimbat cercelul cu unu de aur si inca ma doare gaura, asa ca iti recomdat sa astepti pentru ca sunt convinsa ca nu vrei sa ajungi sa ai o ureche ca asta http://i.ytimg.com/vi/CInl0tCgv14/0.jpg
Bafta!

| Sociopat a răspuns:

Daca iti pui problema "cum sa-l ascund de parinti" nu-ti mai da gaura. Daca nu poti sa-ti asumi responsabilitatea si sa suporti consecintele pentru propriile-ti actiuni nu esti pregatit sa-ti dai gaura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te lua dupa curent, sa fii o oaie, hop si gata cu blink-blink in ureche, este inestetic, cel putin asta e parerea mea. Problema ta e faptul ca trebuie sa il ascunzi de parinti, deci nu o face, rebelule.