| MihaiNeicu a întrebat:

Salut, sunt baiat si vreau sa-mi dau gaura in ureche, chiar in ambele
Dar parintii mei nu sunt de acord laughing Vreo idee cum pot ascunde gaurile?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si daca iti dai gauri nu bagi si ceva in ele? Cum crezi ca ai sa poti ascunde? Stai cu fesul in cap zi si noapte? Asa incepe feminizarea barbatului.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pleci frumos de acasa si nu vor observa gaurile. Cu conditia sa nu te mai intorci niciodata, desigur. In alta ordine de idei, fa-ti gauri dupa ce esti major. Maninci pe banii mei, atunci mai si asculti de mine, macar din cand in cand. Acum nu zic ca e bine sau nu sa se opuna unor amarite de gauri in urechi, ca nu e ca si cum ti-ai tatua o zvastica in frunte, dar... esti copilul lor, si pana una-alta ai face bine sa ii asculti.

| CuriousStuff a răspuns:

Poti ascunde gaura cu cercei...

| Gonrax a răspuns:

De ce ți-ai da gaură în ureche?
Părinții tăi au dreptate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Porti casti, fes sau gluga laughing
Sau iti asumi actiunea ta si le spui ca la un moment dat o sa te plictisesti de ei si o sa ii scoti, gaurile se vor inchide, deci n-au de ce sa te certe.

| MeForeverAlone a răspuns:

Știi, ar fi o idee mai bună să-ți cumperi cercei care nu necesită găuri, îi poți scoate ușor când vrei și nici nu te mai chinui cu durerea unei găuri în ureche. Așa ar trebui să fii atent să nu se infecteze gaura, să-ți pui betadină sau pansament dacă ai urechile sensibile, să aștepți câteva zile să fie totul ok acolo și abia după să-ți pui cercelul. E destul de nasol, mi se pare ca și cum ai avea o tăietură în deget apoi ți-ai trece inelul prin tăietura aceea, după ce ți-a trecut rana.

| MihaiNeicu explică (pentru MeForeverAlone):

Nu gasesc cercei d aia magnetici in oras

| MeForeverAlone a răspuns (pentru MihaiNeicu):

Poți comanda de pe net.

| MihaiNeicu explică (pentru MeForeverAlone):

Un site, ceva?

| MeForeverAlone a răspuns (pentru MihaiNeicu):

Https://www.okazii.ro/......a184625041

aici sunt mai multe modele

| MihaiNeicu explică (pentru MeForeverAlone):

Nu mi plac modelele de genu

| MeForeverAlone a răspuns (pentru MihaiNeicu):

Asta e

| Adiq a răspuns:

Nu inteleg de ce nu te-ar lasa, mie imi place cum arata un baiat cu cercel in ureche si parintii mei m-au intrebat daca vreau sa-mi fac si am zis nu inca ( nu am discutat foarte mult despre asta ). Ai putea sa incerci sa le explici ca nu te afecteaza cu nimic, si pana la urma e viata.

| Adiq a răspuns (pentru Adiq):

Viata ta* rolling on the floor)