| PisyKiss a întrebat:

Heii, TPU! vreau sa-mi iau o sapca si niste tenisi. Stiti cumva cam cat costa o sapca cam asa:

http://arch1.okr.ro/auctions/2009/04/08/21599091-1-500_5 00.jpg

de la H&M Braila? Dar niste tenisti negri(de matase, mi-a zis cineva) cu verde de la Hervis sau tot de la H&M Braila?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sapca costa aprox 40 lei si tenisi (de la h&m)aprox 50 lei

| EvelynCocainIIIa6 a răspuns:

Da de ce dreacu mai ai la avatar aia cu sexy si kiss si din astea daca vrei shapca dinaia de rapperi? laughing

| Wolfy5 a răspuns:

La mine aici o sapca dinaia este 20 de lei chiar si cu 15, iar tenishi la cam vreo 40 lei, cam asa,

| NutellaN01 a răspuns:

Daca stai in Bucuresti poti sa-ti iei o sapca monster cu o gheara pe ea, si niste tenesi converse(diferite culori), dar eu as zice sa-ti iei niste skateri pentru ca skateri sunt acum la putere.astept funda

| PisyKiss explică (pentru NutellaN01):

Si..skaterii cum arata? Imi dai o poza? Pune link-ul aici, te rog!

| NutellaN01 a răspuns:

Poti sa-ti iei din Bucuresti pentru ca gasesti cu 250 sau 300 depinde si de calitate sau poti sa tii iei dupa net ca si o colega de-a mea a comandat dupa net skateri

| PisyKiss explică (pentru NutellaN01):

Mda...dar eu sunt din Braila si nu o sa ma duc prea curand prin Bucuresti. Iar skaterii aia pe care ti i-am aratat sunt de calitate? Adica nu se rup imediat.