| DUTA12 a întrebat:

Heii! Vreau sa îmi fac gaura în ureche acasa (nu vreau sa merg la salon ) am încercat cu cercelul de aur dar nu e ascuțit, cum as putea sa îmi fac fără sa nu mă doară așa tare? Unde parte nu e așa de dureroasa?
Funda

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu poti sa o faci acasa. E prea dureros. La spital e mult mai rapid si durerea e mai scurta.

| makeuplover1233hsnwkamamqjqjkqgdn a răspuns:

Daca iti faci acasa, pot sa risti sa provoci o infecție.cel mai bine ar fi sa mergi la salon

| Qnnadrrqnn a răspuns:

Poți folosi o branula de la farmacie (roz sau gri) poți căuta și pe net