| floryyna a întrebat:

Hei buna TPU!
Vreau sa imi fac a 2 a gaura in ureche dar vreau sa merg la un salon.Imi spuneti si mie daca iti va da cu cv sa nu doara asa de tare? mersi:*

4 răspunsuri:
| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Eu am fost si mi-a dat cu pistolul, nu am simtit absolut nimic.happy

| tina9815 a răspuns:

Iti va da cu cv...cand iti face gaura este ca o intzepatura de albina si cred ca trebuie sa iti pui un cercel de aur in gaura care ai facut ca sa se obisnuiasca asa si apoi pui ce cercel vrei u:*...pa pa

| floryyna explică:

Si daca se va infecta cum pot sa tratez?

| Draco666 a răspuns:

Hei de durut doare destul de tare, dar iti va da ori cu spirt ori iti va freca urechea cu sare care e mai dureros decat gaura in sine