| Micuţa a întrebat:

As vrea sa-mi dau a 2-a gaura in ureche. O sa merg intr-un salon unde se fac gauri. Intrebarile mele ar fi :
O sa ma doara cand imi face gaura?
Ce cerceii as putea purta in aceea gaura? ( Poze var rog.linkuri )

Răspuns Câştigător
| DakotaRoyse a răspuns:

Depinde cum ţi-o face, unde, şi cât de rezistentă eşti tu la durere în general. Dar e acceptabil. Cred că mai mult te-aş pişca de la spirt, decât să te doară.
De preferat argint sau aur la început, să nu rişti să se infecteze, cercei mici şi uşor de scos (adică din ăia mici, cu şurub happy )
Apoi poţi purta în continuare genul ăla, sau poţi opta pentru cerculeţe mici. Dar asta numai după ce se vindecă bine de tot.

1 răspuns:
| Adynutza_2910 a răspuns:

Daca iti faci cu pistolul nu o sa te doara...asa mi s-a spus.:d