| Ankiiiiiii a întrebat:

Heii ^.^. Vreau sa imi vopsesc varfurile mov. Parul meu are o nuanta de blond spre castaniu cumva,nu stiu sa explic laughing. Oricum, blond mai inchis...Cam ce nuanta de mov sa folosesc? Mai inchis,mai deschis?.happy Nu vreau sa le fac permanente,doar temporare.. Cu ce as putea sa le vopsesc? big grin Am auzit de un anume spray. pe culori,de la farmacie.. Voi ce ziceti,fetelor? :*. Ati mai facut experimente de felul acesta? laughing. P.S : Dau funditaaa love struck. Multumesc frumos, o seara placuta tuturor. happy

Răspuns Câştigător
| Foxyyyy a răspuns:

Mai inchis. Eu am folosit violet de gentiana de la farmacie cand mi-am facut cateva suvite.

| Ankiiiiiii explică (pentru Foxyyyy):

Multumesc frumos ^-^.

3 răspunsuri:
| cookie01 a răspuns:

Eu cred ca ti-ar sta bine cu un mov mai inchis. Sunt ceva spray-uri care dupa o spalare se duce. E ieftin si lejer sa scapi de culoare daca nu iti place.

| VeveValentina123 a răspuns:

Mai deschis