| AlexandraHNY a întrebat:

Heiii m-am hotarat sa ma fac permanent. dar nu stiu de cre.am parul destul de lung si putin ars de la placa.inainte am fost si eu creata dar nu mai sta...
spuneti-mi si miee ce model sa fac:))
si nu vreau ideei precum : nu-ti face

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0
si cum se numeste astaa :) va roog

2 răspunsuri:
| AlexandraHNY explică:

M-am razgandiit in privinta permanentului.pentru ca azi mi-am bagat spuma in el si a stat ff frumos si fara permanent sau placa.

| DeliaMarius a răspuns:

Daca e ars,mai taie din varfuri (un avantaj e ca iti creste mai repede pe urma) Si cum vrei sa il faci, bucle sau cret, tu stii. Daca il faci cret, o sa-ti ia ceva din timp cand il aranjezi si trebuie sa folosesti spuma pentru ca parul sa ti se aseze fain.