| laura_8904 a întrebat:

Sal imi place mult parul facut asahttp://www.avantaje.ro/......0_250_.jpg dar nu stiu cum se face sugestii? fundita

Răspuns Câştigător
| ConstiintaTa a răspuns:

Pai cu hartie...iti infasorii fasii mici de par in hartie(dupa ce pui spuma pe ele) si apoi el lasi o seara; adica sa te apuci in seara asta si sa le desfaci maine ar fi perfectwinkingeu asa pot... mi-am facut 2-3 suvite asa intr-o zi si mi-au iesit la fel ca in poza la formahappybig grinwinking

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Fata din poza are parul cret natural, tu daca vrei sa il ai asa cret mergi si fa-ti un permanent.

| Sapphire a răspuns:

Iti poti impleti tot parul in mai multe codite. Dar ai grija sa nu fie impletite foarte strans. happy

| laura_8904 explică:

Alte moduri de ondulat parul? permanent nu cred ca am curaj sa imi fac