| cristina93 a întrebat:

Daca ma duc la un salon, imi poate face parul cret permanent asa http://www.avantaje.ro/......0_250_.jpg
As vrea sa am parul cret, si m-am gandit sa ma duc la salon sa mi-l fac permanent. Si inca ceva, ce riscuri sunt, adica mi se va degrada tare parul de la solutiile folosite?

3 răspunsuri:
| Lorenna a răspuns:

Pai daca alegi permanentul parul ti se v-a arde tot de la solutiile care ti le pune aia in cap:d

si dupa 12 luni trebuie sa te tunzi f scurt si sa scapi de firele arse:d...

asa ca mai bine nu`ti mai pune permanent in par mai bine ti`l faci cu acele bigudiuri calde`...ies la fel de frumoase buclele:d...

| rahelyta a răspuns:

Da poate sa til faca si da se degradeaza de la solutii big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ti`l poate face, insa nu te-as sfatui deoarece il arde foarte mult sh n cred ca apoi ai vrea din parul tau frumos sa ajungi cu unul vai de mama lui.